Dla firm

Jeżeli poszukujesz miejsca na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników swojej firmy, wyjazdowego szkolenia czy interesującego miejsca na spotkanie biznesowe, trafiłeś idealnie!

Oferujemy naszym klientom 35 miejsc noclegowych w wygodnie urządzonym obiekcie w urokliwie położonej miejscowości Dąbrówno. Dbamy zarówno o miejsce do pracy jak również o beztroski odpoczynek i pełne wyżywienie naszych gości oparte o dania kuchni regionu. Zaciszne położenie Willi Dąbrowa gwarantuje komfort niczym niezmąconej pracy i spokojny przebieg szkolenia. Z kolei wielość atrakcji turystycznych i rekreacyjnych pozwoli Twoim pracownikom znakomicie zrelaksować się i zregenerować siły przed powrotem do pracy. My ze swojej strony gwarantujemy niezbędny sprzęt i wyposażenie oraz kompleksową pomoc przy realizacji wydarzenia.

Proponujemy naszym klientom między innymi rejsy jachtem po jeziorze, wycieczki wodne z wykorzystaniem łódek czy rowerów wodnych, spacery i wypady rowerowe, rozgrywki meczów koszykówki lub siatkówki, zawody wędkarskie a wieczorem biesiadowanie przy ognisku połączone z pieczeniem kiełbasek i muzykowaniem. Tyle możliwości wspólnego spędzania wolnego czasu daje pracownikom szansę na lepsze poznanie się i beztroskie oderwanie się od pracy. Pobyt integracyjny zorganizowany u nas to także duża korzyść dla pracodawcy. Najbardziej wydajni są bowiem ci pracownicy, którzy po prostu się lubią – o wiele łatwiej osiągać wtedy wspólne cele zawodowe.

Oferujemy to, co najważniejsze dla zorganizowania udanego meetingu biznesowego czy wyjazdu integracyjnego – ciszę, prywatność i wiele możliwości rekreacyjnych.

Firmą oferujemy kompleksową obsługę wynajmu pokoi, posiłków, oraz w pełni wyposażonej sali do ewentualnych spotkań oraz szkoleń.


W celu ustalenia warunków wynajmu
prosimy o kontakt

Galeria

Copyright © 2014 - 2024 Willa Dąbrowa

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie willadabrowa.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie w całości lub części bez pisemnej zgody jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION
facebook google + twitter
strzałka do góry