Obiekt

Obiekt nie jest przystosowany dla dzieci poniżej 12 lat.
Ze względu na ukształtowanie terenu, bezpośredni dostęp do jeziora, wyposażenie obiektu oraz dbając o bezpieczeństwo wypoczywających nasz obiekt przyjmuje gości z dziećmi powyżej 12 roku życia.
Willa Dąbrowa jest wyjątkowym agroturystycznym miejscem. Jest oazą ciszy a pobyt tutaj jest dla naszych gości jak odrodzenie po miesiącach ciężkiej pracy w zgiełku gwarnych miast. Przestronne i urządzone w domowym stylu pokoje zapewniają komfort i swobodę odpoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodne, rodzinne apartamenty typu studio a także pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z własnymi funkcjonalnymi łazienkami, klimatyzacją, telewizją i dostępem do Internetu.

W Willa Dąbrowa mogą Państwo cieszyć każdą chwilą relaksu w saunie suchej i mokrej z wiadrem fińskim, oraz skorzystać salonu do relaksacyjnego masażu.

Nie ma nic przyjemniejszego niż widok z okna na wschodzące nad jeziorem słońce o poranku czy zapach wieczornych traw, którym rozkoszować możesz się na balkonie czy tarasie, a doznasz tego zatrzymując się na wakacje w Willi Dąbrowa.

Obszerny salon z kominkiem wyposażony w sprzęt audiowizualny pozwala na stworzenie w czasie niepogody ciepłej, rodzinnej atmosfery i spędzenie czasu w atrakcyjny sposób. W ciepłe letnie dni prowadzi naszych gości wprost na ogromny taras, skąd przy filiżance smakowitej kawy lub herbaty możesz delektować się wspaniałym widokiem na jezioro i harmonią kolejnego beztroskiego dnia.

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych gości przygotowaliśmy salę rekreacyjną wyposażoną we wszystko, co jest niezbędne by atrakcyjnie spędzić czas, nie opuszczając progów Willi Dąbrowa. Możesz skorzystać wraz z rodziną ze stołu do gry w bilard, tenisa stołowego czy piłkarzyki. Dbający o formę mają do dyspozycji zróżnicowany sprzęt do ćwiczeń w siłowni

Galeria

Copyright © 2014 - 2024 Willa Dąbrowa

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie willadabrowa.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie w całości lub części bez pisemnej zgody jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION
facebook google + twitter
strzałka do góry