Pokoje

Komfortowo wyposażone pokoje dają poczucie, że sielankowy wypoczynek nie musi być typowym pobytem agroturystycznym. Dbamy o doskonałe warunki zakwaterowania, doskonale rozumiemy bowiem że nocleg w czystym i przyjaznym miejscu to gwarancja spokojnego snu i dobrego humoru na cały następny dzień.

Oferujemy pobyt w ciepłych i urządzonych ze smakiem wnętrzach dużych - przeznaczonych dla całych rodzin lub grup przyjaciół 5- i 6-osobowych apartamentach oraz pokojach 2-, 3- i 4-osobowych ( w tym w wygodnych pokojach typu studio). Każdy pokój posiada własną dużą i wygodną łazienkę, a także nowoczesny telewizor i dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz klimatyzacje.

Dzięki balkonowi możesz napawać się wspaniałymi widokami a pokój przez cały dzień pozostanie jasny i pięknie doświetlony słońcem, a taka dawka dobrej energii jest ważna dla udanego przebiegu Twoich wakacji.

Relaks, spokój i romantyczne widoki – jeśli tego szukasz w czasie urlopu, nie znajdziesz lepszej propozycji niż wakacje w Willi Dąbrowa.

Galeria

Copyright © 2014 - 2024 Willa Dąbrowa

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie willadabrowa.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie w całości lub części bez pisemnej zgody jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION
facebook google + twitter
strzałka do góry