Posiłki

Pragniemy dla naszych Gości prawdziwego odpoczynku, także od codziennego obowiązku przygotowywania posiłków. Niech urlop będzie dla Ciebie i Twojej rodziny niezmąconym niczym beztroskim odpoczynkiem, a o podniebienia Twoich najbliższych zatroszczymy się my – gospodarze Willi Dąbrowa.

Każdego dnia serwujemy pyszne i zdrowe dania kuchni polskiej przyrządzone w oparciu o znakomite produkty regionalne wzbogacone zdrowymi owocami i warzywami pochodzącymi z ekologicznych domowych upraw. Dzięki takiemu połączeniu możemy serwować naszym gościom przepyszne potrawy z domowego stołu. Wiemy również, że są zdrowe i odżywcze, co jest szczególnie ważne przy przygotowywaniu posiłków dla dzieci. Obiady zawsze kończymy pysznym deserem, a na śniadania i kolacje zapraszamy do naszego bufetu, który kusi różnorodnością i starannym doborem specjałów.

Dbając o naszych odwiedzających, przygotowaliśmy w salonie dostępny przez całą dobę warnik z gorącą wodą oraz wybór pysznych herbat i różnych gatunków kaw gratis. Dzięki temu nasi goście do woli mogą korzystać z pysznych i rozgrzewających napojów. Na wielbicieli szybkich przekąsek i zimnych napojów czeka również barek, w którym kupić można dowolny przysmak.

Galeria

Copyright © 2014 - 2024 Willa Dąbrowa

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie willadabrowa.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie w całości lub części bez pisemnej zgody jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION
facebook google + twitter
strzałka do góry