Rekreacja

Willa Dąbrowa jest miejscem stworzonym do błogiego i leniwego wypoczynku. Jednak z całą pewnością miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli całe dnie wypełniać sportowymi atrakcjami.

Tym nieco starszym i całkiem dorosłym proponujemy gry zespołowe na boiskach do siatkówki i koszykówki. Czym jednak byłyby wakacje nad jeziorem bez wypłynięcia na jego wody! Nasi goście zawsze są zachwyceni szerokim wyborem sprzętu wodnego. Wypożyczamy rowery wodne, kajaki, łodzie oraz deski windsurfingowe. Wielbicieli żagli zapraszamy na rejs jachtem kabinowym Sportina 680 z udziałem wykwalifikowanego i doświadczonego sternika.

Dąbrówno i otaczające go jeziora będą zachwycające także, gdy zdecydujesz się pozostać na brzegu. Amatorów wycieczek zapraszamy na spacery brzegiem jeziora, wyprawy rowerowe, nordic walking, chętnie wskażemy popularne kierunki oraz te mniej uczęszczane trasy sprzyjające samotnym rozmyślaniom.

Nasze jeziora to prawdziwy raj dla wędkarzy – okonie, szczupaki, płocie i liny można łowić z pomostu przy naszym obiekcie. Oferujemy również wypożyczenie lub zakup sprzętu wędkarskiego, a dla mniej doświadczonych cenne porady od przewodnika wędkarskiego. W naszej wypożyczalni sprzętu znajdują się łodzie wiosłowe, silniki elektryczne i echosondy.

Ciepłe wieczory sprzyjają rodzinnym grillom i pieczeniu kiełbasek, w czasie których śmiechy i wesołe piosenki śpiewane przez naszych gości niosą się daleko na mazurskie jeziora.

Galeria

Copyright © 2014 - 2024 Willa Dąbrowa

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie willadabrowa.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie w całości lub części bez pisemnej zgody jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION
facebook google + twitter
strzałka do góry